#21 2010-07-10 16:00:39

 Nerghal (Lightning)

Lord GaGa

5251580
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-13
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Inne gry w które gramy.

Akurat np. w warze3 "podstawowe grunty" u orków i ludzi (ale głównie u orków) są na tyle mocne że nie wykorzystuje się ich jako mięso armatnie. Ba! Grając orkami używa się gruntów jako główną siłę Znowu u elfów pełnią one zupełnie inną funkcję (archerki), a u undeadów są tak wypośrodkowane że właściwie nie wiadomo do czego ich używać

Wszystko zależy od konstrukcji RTSa. Jeśli jest dobrze wyważony to wszystko się da zrobić... mi Starcraft nigdy nie podchodził ze względu na samo uniwersum (RTSy wolę w czasach rzeczywistych albo w totalnym fantasy... żadnych średniowieczy czy innych wcześniejszych epok albo przyszłości ).

Tak swoją drogą... ciekawe jakby wyglądał świat Warcrafta za jakieś... 1500 lat ;P Już sobie wyobrażam orki w czołgach pancernych <lol2>


http://a.imagehost.org/0509/Lady_Gaga_Alejandro_2010_HD.jpg

Offline

 

#22 2010-07-10 18:37:05

artorius

Moderator

Zarejestrowany: 2010-06-13
Posty: 58
Punktów :   

Re: Inne gry w które gramy.

A propos wywazenia gry i stron konfliktu to starcraft jest chyba najbardziej wywazana gra w historii. Warcraft 3 tez jest niezly pod tym wzgledem

Offline

 

#23 2010-07-10 21:39:06

wandzia/krystian

Członek Gildii

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 26
Punktów :   

Re: Inne gry w które gramy.

z RTS-ów najbardziej lubię właśnie te historyczne, mi najbardziej właśnie podchodziło Cossaks gdzie należało umieć rozplanować położenie względem siebie małych oddziałów (np muszkieterzy powinni stać w szeregu zawsze za oddziałem pikinierów) choć dało się i prowadzić większe bitwy (ale na dobrą sprawę przejażdżka 1000 osobowej szybkiej kawalerii przez miasto wroga kończyła się stratami rzędu 50-80 % co nie zmieniało faktu że wróg też stracił bardzo wiele...) i jeszcze "panzers - faza pierwsza" było fajne jeśli mówić o mniejszych oddziałach. war3 nie był złą grą nawet fajnie mi się w to grało...

Offline

 

#24 2010-07-11 14:47:59

 Nerghal (Lightning)

Lord GaGa

5251580
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-13
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Inne gry w które gramy.

War3 jest wyważony, ale mimo wszystko orki i ludzie są trochę mocniejsi od elfów i nieumarłych... Oczywiście tą różnicę widać tylko na początku grania, jak się jeszcze za dobrze nie umie. Jak się jest już "pro" to można każdą rasą wygrać

Z tego co wiem to mistrz świata (polak) gra ludźmi, a generalnie gracze nie chętnie nimi grają bo nie potrafią Ciężka do opanowania rasa. Elfy są o wiele prostsze w obsłudze, a nieumarli dobrzy dla początkujących. Natomiast grając orkami właściwie nie trzeba żadnej taktyki - tylko lać lać i lać na oślep


http://a.imagehost.org/0509/Lady_Gaga_Alejandro_2010_HD.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.playrohan.pun.pl www.kp500.pun.pl www.kajagoogoo.pun.pl www.gram24.pun.pl www.ujkekonomianiestacjonarne.pun.pl